כיכר השבת - האתר החרדי

לורד ראש העיר של לונדון נפגש עם יזמים חרדים

משלחת בריטית רמת דרג בראשות הלורד ראש העיר של לונדון מר צ'רלס בוומן, התארחה היום (רביעי) במתחם העסקים והחדשנות לגברים חרדים בירושלים – ביזמקס.

המשלחת שכללה את סגן שגריר בריטניה בישראל מר טוני קיי, ביקרה בביזמקס כחלק מביקור בארץ שנועד לחזק את קשרי הסחר בין בירת בריטניה למדינת ישראל.

במהלך הסיור המודרך שערך מנכ"ל ביזמקס איציק קרומבי, נפגשה המשלחת עם מרדכי פלדשטיין מנכ"ל קרן ק.מ.ח, גדעון קופרמן מנכ"ל בראשית וחבר הנהלת 'אחים גלובל' ועם עובדי מתחם ביזמקס. חברי המשלחת שמעו על התפתחות עולם היזמות החרדי והביעו את התפעלותם מהיצירתיות והנחישות לשלב אורח חיים חרדי עם חתירה למצויינות תוך שימוש בחדשנות וקידמה טכנולוגית.

"תענוג גדול עבורי לבקר בישראל ולראות מקרוב את השתלבות הקהילה החרדית בחזית החדשנות" אמר בוומן. לדבריו "כחלק מהידוק הקשרים העסקיים עם שווקים צומחים ברחבי העולם, זאת הזדמנות נהדרת לגלות קהלים חדשים עם מעוף ויצירתיות נכנסים לתחומי היי-טק והיזמות"

סגן השגריר הבריטי בישראל מר טוני קיי, עודד את חברי ביזמקס ליצור קשר עם בעלי התפקידים השונים בשגרירות, ואמר כי כל צוות השגרירות יעמוד הכן לסייע לחברי ביזמקס ביצירת קשרים עסקיים עם השוק הבריטי.